صفحه اصلی سه شنبه 30 آبان 1396
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

با حضور منطقه ویژه اقتصادی سهلان صورت گرفت:
سومین نمایشگاه جنبی همایش ملی-تهران

حضور منطقه ویژه اقتصادی سهلان در سومین نمایشگاه جنبی همایش ملی «بازرسی، ایمنی و کنترل کیفیت عملیات انبارداری در مدیریت انبار-تهران
شنبه 19 دي 1394

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی: منطقه ویژه اقتصادی سهلان از راههای طلایی مهم برای بازگشت و احیای اقتصاد آذربایجان در صحنه بین المللی می باشد

دکتر علیرضا منادی نماینده محترم تبریز ، اسکو و آذرشهر و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با حضور در منطقه ویژه اقتصادی سهلان، از نزدیک در جریان روند امور و پیشرفت اجرای زیرساخت های فاز اول منطقه قرار گرفت.
سه شنبه 15 دي 1394

تودیع و معارفه ناظر گمرکات استان آ.شرقی برگزار شد

در معرفی ناظر جدید گمرکات استان شفقت معاون طرح و برنامه ، قریشی معاونت عملیات منطقه ویژه اقتصادی سهلان به همراه جمعی از مسئولین استانی حضور یافتند.
دوشنبه 14 دي 1394

روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان گزارش می دهد:
نشست صمیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با رییس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت سهامی انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، دکتر «ارسلان فتحی‌پور» رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شهرستان‌های کلیبر و خداآفرین در خانه ملت، ضمن حضور در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و در دیدار با «جمیشد قسوریان جهرمی» رییس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت، با توان‌مندی‌ها و سیاست‌های این شرکت به‌منظور گسترش کسب‌وکار مانند افزایش ظرفیت‌های انبارداری در سراسر کشور آشنا شد.
سه شنبه 24 آذر 1394

اجرای زیرساخت‌های کارگو در فرودگاه شهید مدنی تبریز:
آماده ارائه خدمات به میهمانان و سرمایه‌گذاران خارجی باید باشیم

احمد محمدزاده روز یکشنبه مورخه 22 آذر 94 در نشست تسهیل صدور روادید برای گردشگران و مسافران خارجی و بررسی مسائل کارگو فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی تبریز، با بیان اینکه استان آذربایجان‌شرقی جزو استان‌هایی است که تجارت و صنعت در آن جریان دارد، اظهار داشت: با توجه به شرایط پساتحریم در آینده شاهد ورود میهمانان خارجی به استان برای دیدار و استفاده از توانمندی‌های استان خواهیم بود و بر همین اساس باید برای ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان آمادگی داشته باشیم.
يکشنبه 22 آذر 1394

روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان گزارش می دهد:

نشست مشترک رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با رییس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران
چهارشنبه 18 آذر 1394

با هدف هم اندیشی و تبادل نظر جهت تسریع در اجرای پروژه ها صورت گرفت:
نشست مشترک مدیر عامل منطقه با پیمانکاران پروژه فاز یک

با هدف هم اندیشی ، تبادل نظر و بررسی چگونگی روند اجرای پروژه های فاز یک نشست مدیرعامل و مدیران منطقه با پیمانکاران پروژه فاز یک برگزار گردید.
يکشنبه 15 آذر 1394

با هدف بهره گیری حداکثری از خطوط ریلی منطقه صورت گرفت؛
انجام عملیات تعمیر و هم سطح سازی خطوط ریلی منطقه

با هدف بهره گیری حداکثری از خطوط ریلی عملیات تعمیر و همسطح سازی خطوط ریلی منطقه ویژه اقتصادی سهلان به طول 14 کیلومتر به مدت 2 روز توسط متخصصان اداره کل راه آهن آذربایجان انجام گردید.
دوشنبه 9 آذر 1394

در بازدید مهندس محمد زاده سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین المللی استانداری از منطقه بررسی شد:
نشست بررسی پتانسیل های منطقه ویژه اقتصادی سهلان در تسهیل تجارت فرامرزی

در راستای بررسی پتانسیل های منطقه ویژه در ارتباط با تسهیل تجارت فرامرزی ، جلسه ای با حضور مهندس محمدزاده سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و بین المللی استانداری ، عباس زاده مدیر کل گمرک سهلان، موسوی مدیرکل راه آهن آذربایجان، وطن پرست مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سهلان، حسینی مدیر کل اقتصاد و دارایی استان، نوروزی ناظر گمرکات استان، شریفی مشاور امور گمرکی استاندار، شفقت اردبیلی مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان و جمعی از مدیران و کارشناسان ذیربط در دفتر اداره کل گمرک سهلان برگزار گردید.
شنبه 7 آذر 1394

پیام تبریک مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به مناسبت هفته بسیج

جمشید قسوریان جهرمی، رییس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشت.
سه شنبه 3 آذر 1394