صفحه اصلی جمعه 7 مهر 1402
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : سه شنبه 4 مهر 1396
کد 345

به همت پایگاه مقاومت شهید پیری منطقه ویژه اقتصادی سهلان صورت پذیرفت:

دیدار مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان با خانواده شهدا

مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان در این دیدار با اشاره به رشادت های شهدا در طول هشت سال جنگ تحمیلی ، آرامش کنونی کشور را مرهون ایثارگری ها و جانفشانی های این عزیزان خواند و گفت: همه آنچه امروز داریم مدیون خون شهدا است و شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران افتخار می کند عزیزترین فرزندان خود را تقدیم ایران عزیز و نظام جمهوری اسلامی کرده است .
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان ، در این دیدار که علی فرهادی معاون اداری و مالی و کمال خوش پیمان مدیر حراست انبارهای سهلان مدیرعامل را همراهی می کردند ، دکتر نظری در منزل شهیدان پیری و معروف حضور یافت و در فضایی صمیمی با خانواده این شهدا دیدار و گفت و گو کرد.
نظری ضمن تقدیر و تشکر از صبر و استقامت خانواده های شهداء گفت: مرارت ها و سختی های که خانواده این عزیزان در طول زندگی دچار میشوند قابل توصیف و بیان کردن نیست و قطعاً این مسئله نزد خداوند متعال دارای اجر و پاداش عظیمی است.
وی با بیان این نکته که ما محتاج دعای شهدا و خانواده معظم آنها هستیم، یادآور شد: راه شهدا باید ادامه پیدا کند و شرکت انبارهای عمومی به عنوان یکی از جبهه های اقتصادی باید به پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف کمک کنند تا ثمره خون شهدا بیش از پیش نمود پیدا کند و امیدواریم با این پشتوانه بتوانیم بهتر و مفیدتر خدمت کنیم .
گفتنی است دیدار مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان با خانواده شهدا همزمان با هفته دفاع مقدس، با حضور در منزل دو تن از شهدای منطقه از خانواده معظم این شهدا تجلیل کرد.