صفحه اصلی جمعه 7 مهر 1402
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : پنجشنبه 25 آبان 1396
کد 347

به همت پایگاه مقاومت بسیج منطقه ویژه اقتصادی سهلان تبریز:

برگزاري نشست روشنگری باعنوان ولايت و اقتصاد مقاومتی

نشست روشنگری در منطقه ویژه اقتصادی سهلان تبریز با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شبستر و مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی منطقه در محل سالن کنفرانس منطقه ویژه با هدف ارتقاء سطح بصیرتی پرسنل منطقه ویژه اقتصادی سهلان تبریز با محوریت ولایت و اقتصاد مقاومتی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان، دکتر نظری مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی در این نشست ضمن خیر مقدم گویی، در گذشت جانگداز جمعی از هموطنان عزیز در حادثه زلزله غرب کشور را تسلیت گفت.
مدیرعامل شرکت انبارها عمومی و خدمات گمرکی با اشاره به بسیجی بودن پرسنل منطقه افزود: همه همکارانمان بسیجی وار تلاش و کوشش می کنند بطوری که بنده این شرکت را با زیان تحویل گرفته ام که خوشبختانه با همکاری و زحمات پرسنل خدوم در جهت بهبود تلاش کردیم و تا حدودی این ضرر را پوشش دادیم.
ایشان مشتری مداری را اصل اول در شرکت بیان کرد و گفت: برخورد مناسب با مشتریان در شرکت موجب جذب 198 مشتری جدید در 9 ماه حضور بنده شده است و این کار جز با همکاری و همدلی همکاران میسر نمیشد که جا دارد اینجا از تمام مدیران و همکاران گمرک سهلان و دیگر همکاران خدوم این شرکت تشکر و قدردانی کنم.
دکتر نظری در پایان سخنان خود ضمن آرزوی موفقیت برای فرمانده جدید ناحیه شبستر و ادامه داد: ان شالله ما به نوبه خود تلاش برای بهبود و رفع مشکلات اقتصادی را انجام خواهیم داد تا شرمنده خون شهدا ، جانبازان مخصوصا جانبازان شیمیایی نشویم چون عزت و عظمت و امنیت ما از خون شهدا است.
جناب سرهنگ محمد رضایی فرمانده سپاه ناحیه شبستردر اين نشست علم و بصيرت را از مهم ترين ملزومات زندگي انسانها دانسته و افزود:تمامي مشكلات جوامع بشري، از آغاز تاكنون به علت عدم بصيرت مي باشد. وبسيار اتفاق افتاده است كه انسانها در عصرهاي مختلف ، علم به موضوعي داشته اند؛ اما از آنجايي كه نسبت به تحليل  آن مسئله بصيرت لازم را نداشته اند درانتخاب و پيمودن مسير به ضلالت وگمراهي گرفتار شده اند همانند شمر که جانباز جنگ صفین بود ولی در حادثه کربلا سرمبارک امام حسین (ع) را از تن جدا کرد.
سرهنگ پاسدار محمد رضایی در این نشست با اشاره به توطئه‌های دشمنان گفت: دشمنان برای به انحراف کشاندن گفتمان اسلام و تفکر اسلام ناب تلاش می‌کنند
فرمانده سپاه شبستر افزود: اسلام نظام جمهوری اسلامی، تنهاترین اسلامی است که دشمنان می‌خواهند تغییر ساختار بدهند و در این خصوص دشمنان با مؤلفه های عملیات روانی دست به کار شده‌اند.
وی  با تاکید بر اهمیت وجود وحدت و انسجام در داخل کشور عنوان کرد: باید با هم افزایی در راستای وحدت بیشتر تلاش کنیم چرا که دشمن به دنبال تحریک بعضی از افکار افراطی برای به هم زدن وحدت کلمه است
ایشان در بحث اقتصاد مقاومتی با اشاره به کلام مقام معظم رهبری در مورد سنگر های اقتصاد مقاومتی گفت: اینجا سنگر است تکلیف تک تک عزیزان حفظ و حراست از این سنگر به نحو احسن بوده و با  محافظت از  این سنگر شما از خون شهدای عزیزمان حمایت و به وصیت شهدا عمل میکنید.
گفتنی است در پایان این نشست فرمانده ناحیه شبستر با همراهی معانان و مدیران منطقه از پروژه های در حال احداث منطقه ویژه اقتصادی سهلان و شرکت انبارهای عمومی بازدید به عمل آوردند.