صفحه اصلی يکشنبه 9 آذر 1399
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : چهارشنبه 26 تير 1398
کد 357

انتصاب دکتر «مهدی علی اصغرزاده» بعنوان سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان

آیین معارفه دکتر «مهدی علی اصغرزاده» سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان با حضور معاونان و جمعی از مدیران شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان ، آیین معارفه دکتر «مهدی علی اصغرزاده» به عنوان سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان با حضور «حمیدرضا کیا منفرد» نایب رییس هیئت‌مدیره و سرپرست معاونت عملیات و امور گمرکی شرکت ایران، «مجید عباسی » مدیر حراست شرکت انبارهای عمومی ایران، «سیامک حسنی» سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی ستاد مرکزی ، «مهدی حکاری» سرپرست شرکت انبارهای عمومی غرب، «رضا نظری» مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی منطقه ویژه اقتصادی سهلان، جمعی از مدیران، روسا و کارشناسان برگزار شد.
معاونت برنامه‌ریزی و اقتصادی شرکت ایران در این مراسم ضمن آرزوی موفقیت برای دکتر علی اصغرزاده، از زحمات و تلاش‌های دکتر نظری برای مدت زمان که سرپرستی منطقه ویژه اقتصادی سهلان را برعهده داشتند، تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است؛ در متن حکم صادر شده از سوی سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران برای دکتر علی اصغرزاده آمده است:
جناب آقای مهدی علی اصغرزاده
سلام علیکم
نظر به حسن تعهد، تخصص و تجارب مفید و ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت " سرپرست منطقه ویژه اقتصادی" منصوب می گردید.
امید است با عنایت حق تعالی و سرلوحه قراردادن اخلاق، معنویت، نگاه علمی و روحیه خدمت گزاری و استفاده از تمامی ظرفیت ها در راستای سیاست ها و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و صندوق بازنشستگی کشوری گامهای موثر بردارید.
لازم به ذکر است پیگیری تکمیل زیر ساخت های عمرانی، توسعه فعالیت های اقتصادی و نیز تسریع در روند امورات سرمایه گذاران منطقه مطابق با دستور العمل ها، آیین نامه ها و فرآیندهای ابلاغی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران از اهم وظایف جنابعالی می باشد، انتظار می رود با بهره برداری از قابلیت های موجود و تعامل موثر و سازنده با مراکز و سازمان های ذی ربط در انجام امورات محوله موفق و موید باشید.
 
                                                                                                                                                                                                                                     صادق کرمی
                                                                                                                                                                                                                                       سرپرست شرکت