صفحه اصلی دوشنبه 5 خرداد 1399
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : شنبه 29 تير 1398
کد 360

دیدار فرمانده حوزه بسیج شهید رجائی سپاه شبستر با سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان

سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان گفت: با روحیه ی جهادی و منش بسیجی می توان چرخ صنعت و تولید را با سرعت بهتری در منطقه به چرخش درآورد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان، در این دیدار صمیمی دکتر علی اصغرزاده ضمن ابراز خشنودی و رضایت از ظرفیت عظیم بسیج کارگری و حضور فعال بسیجیان در کارخانجات و مراکز کار و تولید کشور گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی و هجمه های دشمن در جنگ اقتصادی علیه ایران اسلامی،نیاز جدی به تفکر بسیجی و ترویج آن در میان آحاد مردم به ویژه کارگران و کارفرمایان داریم.
 ایشان حضور و تفکر بسیج را در عرصه تلاش و تولید لازم دانست و بسیج را یکی از بازوهای پرتوان در منطقه ویژه اقتصادی سهلان عنوان کرد.
سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان گفت: با تلاش و کوشش و با الگوگیری از روحیه ی جهادی و منش بسیجی می توان چرخ صنعت و تولید را با سرعت بهتری در منطقه به چرخش درآورد و مشکلات به وجود آمده در بعضی از مراکز تولیدی را برطرف نمود.
سرهنگ سپهری فرمانده حوزه بسیج ادارات و کارخانجات شبستر نیز با تبریک انتصاب دکتر اصغرزاده به سرپرستی منطقه ویژه اقتصادی سهلان، آمادگی حوزه وپایگاه مقاومت بسیج را در پیشبرد اهداف سازمانی و کمک به رونق تولید در منطقه با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در بسیج اعلام نمود و ابراز داشت که با توجه به اهمیت بسیار زیاد اشتغال زایی در استان، همکاری و مشارکت گسترده بسیج در مقابله با این بحران،  قطعا در اولویت های کاری بسیج است. ایشان در ادامه با ابراز خرسندی از جوانگرایی در منطقه ویژه اقتصادی سهلان، آینده روشنی را برای این منطقه متصور شد و اظهار امیدواری کرد: در سه مقطع کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت می توان به دستاوردهای ارزنده تری در ابعاد و عرصه های گوناگون ملی،کشوری و استانی دست یافت؛ وی در پایان برای دکتر علی اصغرزاده در ایفای مسئولیت خطیری که بر عهده دارند، آرزوی توفیق الهی نمود.
در پایان مسئول پایگاه مقاومت بسیج شهید پیری منطقه ویژه اقتصادی سهلان، گزارشی از عملکرد و برنامه های پایگاه ارائه نمود و مراتب سپاس و قدردانی خود را از حمایت های فرمانده حوزه و سرپرست جدید منطقه در پیشبرد برنامه های فرهنگی ابراز داشت.
  
  • نوشته شده
  • در شنبه 29 تير 1398
  • ساعت 16
  • توسط بهنام حسینپور
  • ویرایش شده
  • در يکشنبه 30 تير 1398
  • ساعت 08
  • توسط بهنام حسینپور
نظرات شما
captcha refresh