صفحه اصلی شنبه 21 تير 1399
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : شنبه 5 مرداد 1398
کد 361

در نشست مشترک مدیران گمرک و منطقه ویژه اقتصادی سهلان صورت گرفت:

تاکید بر همکاری همه‌جانبه در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران

سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان در نشست مشترک منطقه و گمرک سهلان، حضور سرمایه‌گذاران در این منطقه را نعمت بسیار ارزشمندی برای استان خواند و خاطرنشان کردند: ارتباط تنگاتنگ منطقه و گمرک در راستای حمایت از سرمایه‌گذاران، تاثیر به‌سزایی در رونق تولید خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان، «مهدی علی‌اصغرزاده» سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان در نشست مشترک با «توحید آذربد» مدیرکل گمرک سهلان به منظور رفع موانع افزایش همکاری‌های طرفین، گفت: منطقه و گمرک با هم‌کاری یک‌دیگر باید موانع تولید را از سر راه سرمایه‌گذاران بردارند تا از دغدغه افرادی که برای توسعه اشتغال و پیشرفت استان گام بر می‌دارند کاسته شود و این افراد متوجه شوند که حمایت‌های لازم از آنان در منطقه ویژه اقتصادی سهلان صورت می‌پذیرد.
وی افزود: وحدت و همبستگی میان گمرک و منطقه ویژه در ترغیب و تشویق سرمایه‌گذاران برای مراجعه به این منطقه، منجر به رونق بیشتر منطقه ویژه اقتصادی سهلان و اقتصاد استان شده و پویایی و سرزندگی در این منطقه را به همراه می‌آورد.
سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان اظهار امیدواری کرد: با توجه به سوابق مدیریتی درخشانی که از آقای آذربد در گمرکات متعدد، به‌ویژه در گمرک منطقه آزاد ارس سراغ داریم، قطعاً تجربه ایشان باعث رشد و تعالی منطقه ویژه اقتصادی سهلان نیز خواهد بود و تلاش می‌کنیم با تعامل فی‌مابین، مسایل و مشكلات تولیدکنندگان را برای ورود و خروج مواد اولیه و کالا، حل‌‌وفصل نماييم.
«توحید آذربد» مدیرکل گمرک سهلان نیز در این دیدار گفت: گمرک برای همکاری و تعامل همه‌جانبه با منطقه ویژه اقتصادی سهلان در راستای رونق فعالیت‌های تولیدی و تجاری در این منطقه از آمادگی لازم برخوردار است و تمام تلاش و همت خود را به کار خواهیم گرفت تا  تولید و تولیدکننده را تحت فشار قرار نداده و باعث دلسردی فعالان اقتصادی نشویم و مشکلات آنان را تا جایی که ما می‌توانیم، برطرف کنیم.
وی اظهارامیدواری کرد: موضوعات این نشست به روند برطرف شدن مشکلات تولیدکنندگان منطقه کمک کند و شاهد تولید و صادرات کالا از منطقه ویژه اقتصادی سهلان به کشورهای خارجی نیز باشیم.
مدیرکل گمرک سهلان، اعتماد به مدیران جوان و متخصص را رمز پیشرفت و توسعه دانست و ادامه داد: با جوان‌گرایی در منطقه ویژه اقتصادی سهلان ان‌شاءالله شاهد پیشرفت و توسعه چشم‌گیری در منطقه خواهیم بود.

 
  • نوشته شده
  • در شنبه 5 مرداد 1398
  • ساعت 11
  • توسط بهنام حسینپور
  • ویرایش شده
  • در دوشنبه 7 مرداد 1398
  • ساعت 11
  • توسط بهنام حسینپور
نظرات شما
captcha refresh