صفحه اصلی دوشنبه 5 خرداد 1399
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : چهارشنبه 9 مرداد 1398
کد 363

در نشست مشترک مدیران گمرکات استان آذربایجان‌شرقی و منطقه ویژه اقتصادی سهلان مطرح شد؛ ناظرکل گمرکات استان: آماده همکاری همه‌جانبه با منطقه ویژه اقتصادی سهلان هستیم

ناظرکل گمرکات استان آذربایجان‌شرقی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری همه‌جانبه با منطقه ویژه اقتصادی سهلان در پیشبرد رویه‌های گمرکی و غیرگمرکی، گفت: با تعامل هرچه بیشتر منطقه و گمرک شاهد شکوفایی منطقه ویژه اقتصادی سهلان خواهیم بود.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان، «مهدی علی‌اصغرزاده» سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان با «لیلی اورنگی» ناظرکل گمرکات استان آذربایجان‌شرقی و مدیرکل گمرک تبریز دیدار و درباره چگونگی همکاری‌ها و ورود و خروج کالاهای تولیدی تبادل نظر کردند.
اورنگی در این نشست با بیان اینکه گمرکات استان و گمرک سهلان آماده همکاری همه‌جانبه با منطقه ویژه اقتصادی سهلان در پیشبرد رویه‌های گمرکی و پیگیری رفع مشکلات منطقه است، افزود: وجود گمرک در منطقه ویژه اقتصادی می‌تواند بستری مناسب در افزایش انگیزه سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی به منظور سرمایه‌گذاری در این منطقه موثر باشد.
وی ضمن تبریک انتصاب آقای علی‌اصغرزاده و آرزوی موفقیت، ادامه داد: امیدوارم با حضور ایشان شاهد اتفاقات موثری در منطقه ویژه اقتصادی سهلان باشیم؛ چراکه با توجه به شناخت قبلی از ایشان و همکاران مستقر در گمرک سهلان، به‌طور حتم درباره تمامی موارد و مسایل پیش آمده به نظر واحد و راه‌کار مشترکی خواهند رسید. البته باید جلسات مستمری برای هماهنگی بیشتر فی‌مابین دو سازمان برگزار شود.
«مهدی علی‌اصغرزاده» سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان نیز در این نشست با مغتنم شمردن حضور سرکار خانم اورنگی در راس گمرکات استان آذربایجان‌شرقی، گفت: امیدوارم با همکاری و حمایت مسئولان گمرک سهلان و استان، به‌ویژه ناظر گمرکات استان بتوانیم گامی موفق در توسعه تولید و صادرات استان برداریم.
وی در پایان خاطر نشان کرد: ایجاد یک رابطه مستمر و پایدار میان دو طرف فرصت ارزشمندی برای تبدیل منطقه ویژه اقتصادی سهلان به یک مرکز صادرات محصولات و تولیدات داخلی به کشورهای حوزه اروپایی است و ایجاد این کریدور ارتباطی، ظرفیت‌های بالقوه منطقه و استان را فعال می‌کند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 9 مرداد 1398
  • ساعت 09
  • توسط بهنام حسینپور
  • ویرایش شده
  • در چهارشنبه 9 مرداد 1398
  • ساعت 10
  • توسط بهنام حسینپور
نظرات شما
captcha refresh