صفحه اصلی چهارشنبه 9 مهر 1399
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 371

برگزاری دوره توجیهی درب خروج منطقه ویژه اقتصادی سهلان

جلسه تشریح فرآیندهای ابلاغی «ورود و خروج کالا از درب منطقه ویژه اقتصادی سهلان» با حضور سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان، مدیر حراست، اعضای واحد سرمایه‌گذاری و کارکنان حراست فیزیکی منطقه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان، در راستای اجرایی کردن فرآیندهای ابلاغی نحوه کنترل ورود و خروج مواد اولیه و محصولات تولیدی در  منطقه ویژه اقتصادی سهلان، جلسه توجیهی به منظور چگونگی مدیریت ورود و خروج مواد اولیه، ماشین‌آلات، تجهیزات و کالاهای تولیدی در محل سالن کنفرانس منطقه ویژه اقتصادی سهلان برگزار شد.
مهدی علی‌اصغرزاده، سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان در این نشست بر اهمیت و نقش کلیدی کارکنان حراست فیزیکی در اجرای صحیح فرآیندهای ابلاغی تاکید و این نشست را آغاز مرحله عملیاتی کردن این فرآیندها دانست.
وی همچنین به موضوع امانتداری اشاره کرد و اظهار داشت: نقش حراست، نقش امانتداری است و هرکس خدشه‌ای در این امانتداری وارد سازد، ظلم آن در ابتدا نسبت به خود و در مرحله بعد به بازنشستگان عزیزمان می‌رسد و انتظار می‌رود صفت نیک امانت‌داری را تقویت و پررنگ‌تر نماییم.
سیروس محمد جعفری، مدیر حراست منطقه ویژه اقتصادی سهلان نیز در این نشست، آرامش در منطقه را حاصل تعامل و هماهنگی حراست منطقه با شرکت‌ها دانست و افزود: ما در منطقه‌ای قرار داریم که یکی از وظایف ما تشویق و ترغیب سرمایه‌گذاران به انجام فعالیت‌های اقتصادی، اشتغال‌زایی، رونق کسب‌وکار و توسعه است و این امر محقق نمی‌شود مگر این‌که نظم، آرامش و امنیت در منطقه استقرار یابد؛ زیرا مسئولیت کنترل درب خروج بر عهده تمامی پرسنل انتظامات شرکت می‌باشد.
اعضای واحد سرمایه‌گذاری منطقه ویژه اقتصادی سهلان نیز در ادامه ضمن تشریح فرآیندهای ورود و خروج مواد اولیه، تجهیزات و ماشین‌آلات و محصول تولیدی، بر چگونگی تعامل با گمرک، تولیدکنندگان و رعایت مقررات درب خروج مطابق فرآیندهای ابلاغی تاکید کردند.
شایان ذکر است، حاضران در این جلسه نیز به بیان نظرها و پیشنهادهای خود درباره ورود و خروج کالا پرداختند.