صفحه اصلی سه شنبه 24 تير 1399
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : دوشنبه 27 آبان 1398
کد 372

از سوی کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان صورت گرفت: ارایه راه‌کارهای لازم برای مرتفع شدن تمامی مشکلات سرمایه‌گذاران و پیمان‌کاران

اعضای کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان با حضور در این منطقه از واحدهای صنعتی در حال تولید و همچنین آخرین وضعیت ساخت‌وساز سرمایه‌گذاران و فعالیت‌های تامین زیرساخت‌ها از سوی پیمان‌کاران در سهلان بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان، اعضای کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان متشکل از «حمیدرضا کیا منفرد» رییس هیئت‌مدیره و سرپرست شرکت، «مصطفی قنادها» نایب رییس هیئت‌مدیره، «سیامک حسنی» معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی، «مجید عباسی» مدیر حراست، «مهدی زارع» مدیر بازرسی و حسابرسی داخلی و «سید محمدرضا میردامادی» رییس حقوقی و امور قراردادهای ستاد مرکزی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و «مهدی علی‌اصغرزاده» سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان، با حضور در این منطقه از واحدهای در حال تولید و همچنین آخرین وضعیت ساخت‌وساز پروژه‌های پیمان‌کاران و سرمایه‌گذاران در این منطقه بازدید کردند.

سپس، اعضای این هیئت که پس از حدود دو سال مشخص شده‌اند، تشکیل جلسه دادند و در نشستی که نزدیک به 10 ساعت به طول انجامید، با بررسی یکایک مشکلات پیمان‌کاران و سرمایه‌گذاران، دستورات لازم برای رفع آن‌ها صادر شد و راه‌کارهای مورد نیاز برای ادامه کار و توسعه روز افزون منطقه ویژه اقتصادی سهلان مورد واکاوی قرار گرفت.

در این نشست، پرونده‌های راکد از جمله جوازهای تاسیس، پروانه‌های بهره‌برداری و همچنین پرونده‌های مربوط به ارزش افزوده که یکی از منابع اصلی درآمدهای آتی منطقه ویژه اقتصادی سهلان به‌شمار می‌روند، مورد بررسی قرار گرفتند و تمامی آن‌ها بر اساس اختیارات قانونی این هیئت، حل و فصل شدند.

بر اساس این گزارش، «حمیدرضا کیا منفرد» رییس هیئت‌مدیره و سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در این نشست با تاکید بر این‌که منطقه ویژه اقتصادی سهلان در آینده بسیار نزدیک به قطب اشتغال‌زایی و صنعت شمال‌غرب کشور تبدیل خواهد شد، افزود: شرکت انبارهای عمومی ایران به عنوان سازمان مسئول منطقه ویژه اقتصادی سهلان، خود را مسئول حمایت از سرمایه‌گذاران این منطقه می‌داند و از تمام ابزارهای در اختیار خود برای پیش‌برد امور سهلان بهره خواهد برد.

وی منطقه ویژه اقتصادی سهلان را به مثابه منابع درآمدی آینده برای جامعه شریف بازنشستگان کشوری دانست و ادامه داد: با توجه به حجم سرمایه‌گذاری صورت گرفته و البته استقبال خوب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، منطقه ویژه اقتصادی سهلان بخش اعظمی از اشتغال‌زایی منطقه شمال‌غرب کشور را که جزو نیازهای اصلی کشور بوده و در زمره سیاست‌های اصلی دولت تدبیر و امید به‌شمار می‌رود، تامین خواهد کرد.

گفتنی است، سرمایه‌گذاران و پیمان‌کاران منطقه ویژه اقتصادی سهلان نیز از این‌که پس از نزدیک به دو سال بلاتکلیفی، با انتخاب شدن اعضای جدید کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه و حضور آن‌ها در سهلان، راه‌کارها و دستورات لازم برای مرتفع شدن تمامی مشکلات ارایه و صادر شد، تشکر و قدردانی کردند و خواستار ادامه سیاست‌های مدیریتی «حمیدرضا کیا منفرد» سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران شدند.  • نوشته شده
  • در دوشنبه 27 آبان 1398
  • ساعت 12
  • توسط بهنام حسینپور
  • ویرایش شده
  • در ***
  • ساعت --
  • توسط
نظرات شما
captcha refresh