صفحه اصلی چهارشنبه 9 مهر 1399
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : سه شنبه 3 دي 1398
کد 377

نشست مشترک منطقه ویژه اقتصادی سهلان با شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی

نشست مشترک منطقه ویژه اقتصادی سهلان با شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی با هدف تامین برق مشترکان و سرمایه‌گذاران در منطقه ویژه و افزایش هم‌افزایی بین دو سازمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان، با حضور نمایندگان شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی و اداره برق صوفیان در محل سالن کنفرانس منطقه ویژه اقتصادی سهلان، نشستی به‌منظور تامین برق مشترکان و سرمایه‌گذاران در منطقه ویژه و افزایش هم‌افزایی این دو سازمان برگزار و حاضران به بحث و تبادل نظر پرداختند.
«مهدی علی‌اصغرزاده» سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان در این نشست ضمن تشکر از همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی با منطقه و با توجه به فرآیند تامین برق اصلی منطقه که در حدود یکسال به طول خواهد انجامید، خواستار افزایش توان برق منطقه برای سرمایه‌گذاران موجود شده و بر ﺗﺴﺮﯾﻊ و ﺗﺴﻬﯿﻞ انجام تعهدات فی‌مابین نیز تاکید کرد.
دکتر «میلانی» معاون برنامه‌ریزی شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی بر کیفیت شبکه اجرا شده در منطقه ویژه اقتصادی سهلان صحه گذاشت و تاکید کرد: مساعدت لازم برای تسهیل در نحوه تحویل شبکه و تامین برق در حداقل‌ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت.
«رشت‌آبادی» معاون بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق استان نیز با اشاره به نحوه تامین برق از محل تخصیص دو فیدر اختصاصی خبر داد و از پیگیری مستمر منطقه جهت تامین برق مشترکان (سرمایه‌گذاران) تشکر نمود.
بر اساس این گزارش، «معتمدی» مدیرعامل برق صوفیان نیز قول مساعد مبنی بر تامین برق متقاضیان فعلی را با حداقل هزینه و در اسرع وقت داد.
گفتنی است؛ پس از نشست مشترک و بحث و بررسی پیرامون نقشه مصوب و تعهدات فی‌مابین شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی و منطقه ویژه اقتصادی سهلان، بازدید میدانی از واحدهای تولیدی و کل محدوده فاز یک انجام شد.