صفحه اصلی جمعه 7 آذر 1399
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : شنبه 17 آبان 1399
کد 382

برگزاری مانور پدافند غیر عامل در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان

همزمان با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، مانور نمادین با حضور مسئولان و مدیران شرکت و جمعی از فرماندهان سپاه عاشورای شبستر در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهان، همزمان با گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل، مانور نمادین با حضور مسئولان و مدیران شرکت و جمعی از فرماندهان سپاه عاشورای شبستر در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان برگزار شد.
مانور نمادین مورخ 1399/08/12 در محدوده باز انبارهای شرکت سهلان با حضور مدیر محترم شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان، مدیران، معاونین و جمعی از فرماندهان سپاه عاشورای شبستر و با مشارکت آتش‌نشانی، HSE، نیروی انتظامی و حراست شرکت سهلان به اجرا درآمد.
در این مانور تیم آتش نشانی شرکت سهلان ضمن تمرین آموزش‌های تئوری به صورت عملی راه‌های مقابله با آتش سوزی های احتمالی در حملات و تهدیدات هوایی دشمن و غیره را در دو هدف یکی بصورت هدف از پیش تعیین شده و دیگری بصورت هدف پیش بینی نشده و تصادفی اجرا نمودند.