صفحه اصلی جمعه 7 آذر 1399
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : دوشنبه 26 آبان 1399
کد 383

مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان برگزار شد

مراسم تودیع سیروس محمد جعفری(مدیر سابق حراست) و معارفه کمال خوش پیمان(سرپرست جدید حراست) شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان، بعد از ظهر روز سه شنبه، بیستم بهمن ماه 99 در سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.
مراسم تودیع سیروس محمد جعفری(مدیر سابق حراست) و معارفه کمال خوش پیمان(سرپرست جدید حراست) شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان، بعد از ظهر روز سه شنبه، بیستم بهمن ماه 99 در سالن کنفرانس شرکت برگزار شد.

جناب آقای عباسی، مشاور مدیر عامل و مدیر حراست شرکت انبارهای عمومی ایران با اشاره به اینکه عمر مسئولیت بسیار کوتاه است فرمودند که بایستی تلاش کرد تا از مسئولیت محوله امانت داری کنیم و در فرصت هر چند کوتاه مسئولیت خود بتوانیم سودمند و مفید واقع بشویم. حراست باید کمک، دستگیر و راهنمای مدیریت باشد و امید است شتابی که آقای نریمانی (مدیر عامل مجموعه سهلان) در پیشرفت شرکت سهلان گرفته با کمک و یاری آقای خوش پیمان (سرپرست جدید حراست مجموعه سهلان) بیش از پیش باشد.
وی در بخش دیگری از صحبت های خود فرمودند: انتظار داریم که کار حراست کماکان بصورت فنی و توأم با اخلاق ادامه یابد و کار حراستی که اخلاق در آن رعایت نشود را هیچ کس قبول ندارد.

در ادامه این مراسم، جناب آقای مهراب نریمانی اختر مدیر عامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان ضمن تقدیر و تشکر از فرمایشات آقای عباسی در خصوص رعایت اخلاق و شئونات اسلامی و انسانی اشاره کردند که رعایت این امر همیشه و در همه حال مفید فایده خواهد بود.ایشان در ادامه فرمودند که با تدابیری که اتخاذ شده و با حمایتهایی که از شرکت مرکزی انجام پذیرفته، فضا در شرکت سهلان فضای کاری است و سعی و تلاش بر این بوده که بیشتر به متن کار ورود پیدا کنیم و مشکلات و معضلات را به شکل منطقی و حرفه ای و منطبق بر دانش حل کنیم که در این راه خداوند متعال، خرد جمعی و همکاری تمامی دوستانی که در اینجا شرف حضور دارند و مجموعه گمرک تحت مدیریت آقای برکابیان کمک حال ما بوده است.
 جناب آقای نریمانی افزودند:جانفشانی و فداکاری و آن خونهای پاکی که در 8 سال دفاع مقدس و 42 سال بعد از انقلاب ریخته شده و باعث رشد و شکوفایی انقلاب اسلامی شده است و در بحث گفتمان شهدا، گفتمان امام راحل، گفتمان رهبری، گفتمان انقلاب و گفتمان خود ملت، انقلاب مسیر خودش را میپیماید و به برکت خون شهدا مرزهایی که فتح کردنش غیر قابل تصور بود همه امروز در دسترس میباشند و به آنها رسیده ایم مرزهای اخلاقی، مرزهای فرهنگی، مرزهای اعتقادی که اینها همه به برکت خون شهدای عزیز و خون عزیزانی که ریخته شده میباشد.
وی گفت: امروز وظیفه ما در حوزه اقتصادی 3 چندان میباشد و امروز در خط مقدم موضوعات اقتصادی بایستی مسئولیتی که بر عهده ما هست را به نحو مطلوب به انجام برسانیم تا فردای قیامت مدیون خون شهدا نباشیم. در این میان موضوع بحث حراست موضوع بسیار مهم و ارزشمندی است و یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی بحث مسائل امنیت و ساختار امنیتی می باشد و ما بصورت اعتقادی به آن نگاه میکنیم. حوزه ای بسیار ارزشمند، خطیر و پر مسئولیت که همانگونه که حاج آقای عباسی فرمودند اگر توام با اخلاق نباشد میتواند منشاء ضرر هم باشند.
ایشان در پایان صحبت های خود از آقای سیروس محمد جعفری، مدیر سابق حراست شرکت سهلان تشکر و آرزوی موفقیت در جایگاه جدید خود کردند و برای آقای کمال خوش پیمان سرپرست جدید حراست نیز آرزوی موفقیت  و عزت مندی نمودند.

در ادامه آقای سیروس محمد جعفری، مدیر سابق حراست در سخنانی از حضور آقای عباسی و دیگر دوستان حاضر در جلسه تشکر کرد و اظهار داشت که هدف و نیت ما در هر حوزه که باشیم خدمت می باشد و امیدوارم که حضورم در شرکت سهلان و در حوزه جدیدی که در آن مشغول به کار خواهم شد مثمر ثمر باشد.  

سخنگوی قسمت پایانی این مراسم ، سرپرست جدید حراست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان آقای کمال خوش پیمان بود که ضمن خوش آمد گویی و تشکر از آقای عباسی و دیگر همراهان و حاضرین در جلسه که در شرایط کرونایی و خطرناک به این مراسم تشریف آورده اند و تشکر بخاطر اینکه به مدت 1 سال ایشان را در جلفا تحمل کردند فرمودند که ما همه سرباز نظام هستیم و با توجه به شرایط موجود در 1 سال پیش نیاز شد تا با اطاعت کامل امر به جلفا برویم و در آنجا خدمت کنیم و امروز با حل شدن مشکلات موجود بحمدالله دستور بازگشت به شرکت سهلان صادر شده که باز اطاعت امر نموده و در سهلان انجام وظیفه خواهم نمود.
در ادامه سخنرانی ایشان حدیثی را بیان نمودند با این موضوع که "عزت، شرف و قدرت مطلقه الهی است و به هر کس که بخواهد ارزانی میکند و نخواهد ارزانی نمیکند." ما دیروز در جلفا مشغول به خدمت بودیم و امروز در اینجا و فردا شاید در مکان دیگری و آنچه مهم است عزت مندی و شرف است نه مسئولیتی که بر عهده داریم و حدیثی دیگر با این موضوع بیان نمودند که "همدیگر را ببخشیم" اگر در کار بخشش و گذشت باشد خداوند آن عزت را به ما ارزانی میکند.
آقای کمال خوش پیمان در ادامه فرمودند که امروز روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه است که بحمدالله امروز در کشورهای همسایه شمالی صلح برقرار شد و اما توسعه که امری بسیار مهم است و حراست بایستی توسعه محور بوده  و پاپیچ مدیران، معاونین و کارمندان نباشد و بعنوان یک چراغ راهنما برای ماشین در حال حرکت به سمت توسعه باشد. همچنین ایشان بیان داشتند که حراست تصمیم گیر مجموعه نیست بلکه تصمیم ساز بوده و از طرفی حراست نباید همه کاره باشد بلکه یک حراست خوب بعنوان مزه و طعم دهنده کارها و فعالیتهای اجرایی تلقی می شود.
در انتهای مراسم ایشان بعد از ارائه گزارشی از عملکردشان در مدت زمان حضورشان در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی جلفا و تشکر از حسن توجه آقایان کرمی فرد، ایمانی، عباسی، نریمانی و حاضران در مراسم، جلسه را با صلواتی بر محمد و آل محمد به پایان رساندند.

در پایان این مراسم، مدیر عامل شرکت و مشاور مدیر عامل و مدیر حراست شرکت انبارهای عمومی ایران با اهدای لوح و هدایایی از زحمات آقای سیروس محمد جعفری، مدیر سابق حراست شرکت تشکر کردند.