صفحه اصلی جمعه 17 ارديبهشت 1400
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : پنجشنبه 4 دي 1399
کد 389

بررسی زمینه های مختلف همکاری با کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی

تعاملات منطقه ویژه اقتصادی سهلان و کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در زمینه استفاده از خدمات کارشناسی افزایش خواهد یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی سهلان، «مهدی علی اصغرزاده» سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان به همراه «مهدی کمالوند» مدیر فنی و مهندسی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران و جمعی از معاونان و مدیران ارشد آن شرکت با «علی اکبر بالاگر» رئیس و «صمد دربندی» نایب رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی دیدار و گفت و گو کرد.

اصغرزاده سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان در این دیدار گفت: تعاملات منطقه ویژه اقتصادی سهلان و کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی در زمینه استفاده از خدمات کارشناسی افزایش خواهد یافت.

در ادامه، بالاگر رئیس کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی با اشاره به نقش منطقه ویژه اقتصادی سهلان در افزایش و رونق سرمایه گذاری در استان، بیان داشت: استفاده از خدمات کارشناسی در حل و فصل مشکلات حقوقی منطقه ویژه اقتصادی سهلان سازنده و حائز اهمیت است.

همچنین مدیر فنی و مهندسی شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران بر افزایش گسترش همکاری های متقابل بین منطقه ویژه اقتصادی سهلان و کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان آذربایجان شرقی را دوجانبه و مفید تاکید کرد.