صفحه اصلی پنجشنبه 10 خرداد 1403
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری
تاریخ : يکشنبه 25 تير 1402
کد 409

برگزاری مراسم تقدیر از پرسنل واحد حفاظت فیزیکی به مناسبت روز حراست و نگهبانی

به مناسبت روز حراست از مدیر و پرسنل حفاظت فیزیکی منطقه ویژه اقصادی سهلان و گمرک منطقه با حضور سید روح اله قریشی سرپرست شرکت تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل منطقه ویژه اقتصادی سهلان، سرپرست شرکت به مناسبت روز حراست، به همراه معاون و مدیران شرکت با حضور در حراست شرکت و گمرک، از مدیران و کارکنان آن واحد تقدیر کرد.
سید روح اله قریشی سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان، از اخلاق مداری و پایبندی به قانون و تلاش شبانه روزی مدیران حراست شرکت سهلان جناب آقای کمال خوش پیمان و حراست گمرک سهلان جناب آقای رضا فلاحی و همکاران حراست در راستای جلوگیری بروز مشکلات و حل مشکلات تشکر کرد.
متن لوح تبریک سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان به مناسبت روز روز حراست، به شرح زیر است:
پاسداری و صیانت از ارزش های هر مجموعه از وظایف اصلی نیروهای خدوم و زحمتکش حراست می باشد. بدون شک نقش نیروهای حراست و حفاظت فیزیکی در هر سازمانی در جهت حفظ امنیت و حراست از سرمایه های مادی و معنوی سازمان، شناسایی و مدیریت تهدیدها، آسیب شناسی و هوشیاری برای حفظ و ثبات هر مجموعه قابل تقدیر است.
اینجانب ضمن تبریک دهه ولایت، این روز بزرگ را به پاس خدمات شایسته و تلاش های شبانه روزی پرسنل شریف حراست و حفاظت فیزیکی که در راستای تعالی سازمان و تحقق اهداف حفاظتی گام های موثری برداشته اید تبریک عرض می نمایم.
امید است با توکل به خداوند متعال و با نصب العین قرار دادن تقوای الهی در صیانت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که همانا برخورد مناسب با همکاران و ارباب رجوع و افزایش رضایت مندی می باشد را فراهم آورید. توفیق خدمتگزاری صادقانه برای همه همکاران محترم آرزومندم.
سید روح اله قریشی- سرپرست شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی منطقه ویژه اقتصادی سهلان