صفحه اصلی دوشنبه 13 مرداد 1399
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری

آرشیو

از سوی رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان‌شرقی تاکید شد: نقش کلیدی منطقه اقتصادی سهلان در توسعه تجارت خارجی استان

(108)

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان‌شرقی به منظور بازدید از طرح‌های تولیدی و تجاری مستقر در منطقه ویژه اقتصادی سهلان، با سرپرست این منطقه دیدار و گفت‌وگو کرد.

پنجشنبه 24 بهمن 1398

امضای تفاهم‌نامه همکاری منطقه ویژه اقتصادی سهلان با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران

(142)

پیرو بازدید کارگروه بنادر خشک و ترانزیت گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از منطقه ویژه اقتصادی سهلان و در راستای همکاری، رشد و توسعه اقتصادی کشور و ایجاد تسهیلات لجستیکی در منطقه شمال‌غرب، تفاهم‌نامه همکاری میان منطقه ویژه اقتصادی سهلان و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران (IRISL) امضا شد.

دوشنبه 21 بهمن 1398

ابلاغ سیاست‌های 18 گانه و کلان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران از سوی هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت

(126)

سیاست‌های 18 گانه و کلان مدیریتی شرکت به منظور پیش‌برد امور از سوی اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در نشست مشترک معاونان و مدیران ارشد ستاد مرکزی با مدیران‌عامل و معاونان شرکت‌ها و مدیران شعب تابعه اعلام و ابلاغ شد.

يکشنبه 15 دي 1398

نشست مشترک منطقه ویژه اقتصادی سهلان با شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی

(151)

نشست مشترک منطقه ویژه اقتصادی سهلان با شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی با هدف تامین برق مشترکان و سرمایه‌گذاران در منطقه ویژه و افزایش هم‌افزایی بین دو سازمان برگزار شد.

سه شنبه 3 دي 1398

در دومین جلسه کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان صورت گرفت: تعیین تکلیف نهایی پیمان‌کاران تامین زیرساخت‌های منطقه ویژه

(53)

دومین جلسه کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان به‌منظور تعیین تکلیف نهایی پیمان‌کاران تامین زیرساخت‌های این منطقه تشکیل شد.

يکشنبه 24 آذر 1398

5 آذر، سالروز تشکیل بسیج مستضعفان مبارک باد

(91)

بسیج شجره طیبه‌ای است که در بوستان انقلاب اسلامی و به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) در پنجم آذر ١٣٥٨ تاسیس شد تا ذخیره‌ای باشد برای آن بوستان و ثمرات آن از آفات حفظ شود و تاکنون همه ملت فهیم ایران بر آن تکیه نموده و از ثمرات شفابخش آن بهره‌مند شده‌اند.

سه شنبه 5 آذر 1398

از سوی کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان صورت گرفت: ارایه راه‌کارهای لازم برای مرتفع شدن تمامی مشکلات سرمایه‌گذاران و پیمان‌کاران

(88)

اعضای کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان با حضور در این منطقه از واحدهای صنعتی در حال تولید و همچنین آخرین وضعیت ساخت‌وساز سرمایه‌گذاران و فعالیت‌های تامین زیرساخت‌ها از سوی پیمان‌کاران در سهلان بازدید کردند.

دوشنبه 27 آبان 1398

برگزاری دوره توجیهی درب خروج منطقه ویژه اقتصادی سهلان

(92)

جلسه تشریح فرآیندهای ابلاغی «ورود و خروج کالا از درب منطقه ویژه اقتصادی سهلان» با حضور سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان، مدیر حراست، اعضای واحد سرمایه‌گذاری و کارکنان حراست فیزیکی منطقه برگزار شد.

دوشنبه 13 آبان 1398

مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی سهلان

(108)

قابل توجه تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در منطقه ویژه اقتصادی سهلان

دوشنبه 8 مهر 1398

برپایی مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) در منطقه ویژه اقتصادی سهلان

(107)

آیین سوگواری و عزاداری سومین روز شهادت حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان، در روز شهادت زین‌العابدین، حضرت امام سجاد(ع) با شکوه ویژه‌ای در منطقه ویژه اقتصادی سهلان برگزار شد.

پنجشنبه 21 شهريور 1398