صفحه اصلی شنبه 28 دي 1398
سامانه پیامک ۱۰۰۰۸۵۴۳ ارتباط با مدیر عامل سامانه های اداری

آرشیو

ابلاغ سیاست‌های 18 گانه و کلان شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران از سوی هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت

(14)

سیاست‌های 18 گانه و کلان مدیریتی شرکت به منظور پیش‌برد امور از سوی اعضای هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران در نشست مشترک معاونان و مدیران ارشد ستاد مرکزی با مدیران‌عامل و معاونان شرکت‌ها و مدیران شعب تابعه اعلام و ابلاغ شد.

يکشنبه 15 دي 1398

نشست مشترک منطقه ویژه اقتصادی سهلان با شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی

(42)

نشست مشترک منطقه ویژه اقتصادی سهلان با شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی با هدف تامین برق مشترکان و سرمایه‌گذاران در منطقه ویژه و افزایش هم‌افزایی بین دو سازمان برگزار شد.

سه شنبه 3 دي 1398

در دومین جلسه کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان صورت گرفت: تعیین تکلیف نهایی پیمان‌کاران تامین زیرساخت‌های منطقه ویژه

(35)

دومین جلسه کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان به‌منظور تعیین تکلیف نهایی پیمان‌کاران تامین زیرساخت‌های این منطقه تشکیل شد.

يکشنبه 24 آذر 1398

5 آذر، سالروز تشکیل بسیج مستضعفان مبارک باد

(52)

بسیج شجره طیبه‌ای است که در بوستان انقلاب اسلامی و به فرمان تاریخی حضرت امام(ره) در پنجم آذر ١٣٥٨ تاسیس شد تا ذخیره‌ای باشد برای آن بوستان و ثمرات آن از آفات حفظ شود و تاکنون همه ملت فهیم ایران بر آن تکیه نموده و از ثمرات شفابخش آن بهره‌مند شده‌اند.

سه شنبه 5 آذر 1398

از سوی کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان صورت گرفت: ارایه راه‌کارهای لازم برای مرتفع شدن تمامی مشکلات سرمایه‌گذاران و پیمان‌کاران

(73)

اعضای کمیته واگذاری اراضی منطقه ویژه اقتصادی سهلان با حضور در این منطقه از واحدهای صنعتی در حال تولید و همچنین آخرین وضعیت ساخت‌وساز سرمایه‌گذاران و فعالیت‌های تامین زیرساخت‌ها از سوی پیمان‌کاران در سهلان بازدید کردند.

دوشنبه 27 آبان 1398

برگزاری دوره توجیهی درب خروج منطقه ویژه اقتصادی سهلان

(61)

جلسه تشریح فرآیندهای ابلاغی «ورود و خروج کالا از درب منطقه ویژه اقتصادی سهلان» با حضور سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان، مدیر حراست، اعضای واحد سرمایه‌گذاری و کارکنان حراست فیزیکی منطقه برگزار شد.

دوشنبه 13 آبان 1398

مجوز فعالیت اقتصادی در منطقه ویژه اقتصادی سهلان

(72)

قابل توجه تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در منطقه ویژه اقتصادی سهلان

دوشنبه 8 مهر 1398

برپایی مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) در منطقه ویژه اقتصادی سهلان

(84)

آیین سوگواری و عزاداری سومین روز شهادت حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و یاران با وفای ایشان، در روز شهادت زین‌العابدین، حضرت امام سجاد(ع) با شکوه ویژه‌ای در منطقه ویژه اقتصادی سهلان برگزار شد.

پنجشنبه 21 شهريور 1398

خرمالی: سهلان داری موقعیت استراتژیکی و منحصر به فرد در میان تمامی مناطق است

(107)

مدیر توسعه صادرات، امور گمرکی و ارزش‌افزوده دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی سهلان، مهم‌ترین اهداف مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را صادرات و جذب سرمایه‌های خارجی بیان کرد و افزود: سهلان داری موقعیت استراتژیک و منحصر به فرد در میان تمامی مناطق است.

چهارشنبه 13 شهريور 1398

بهره‌برداری از خط تولید تمام اتوماتیک پوشک شورتی در منطقه ویژه اقتصادی سهلان

(112)

با حضور سرپرست منطقه ویژه اقتصادی سهلان خط تولید آزمایشی تمام اتوماتیک پوشک بچه واحد تولیدی شرکت پارس چیچک آراز راه اندازی شد.

يکشنبه 10 شهريور 1398